O.JeyBee vlastním jménem Ondřej Brejcha, plzeňský dj a producent, kterého už mnoho let poznávají klubeři nejen v Čechách, ale i daleko za hranicemi. Jeho počátky djingu sahají už do roku 1997, kdy se jako 16-ti letý seznámil s kouzlem desek při dovolené v Řecku.
V roce 2002 po namixování svého prvního profi promo cd, tak startuje jeho velmi úspěšné období. Stal se resident dj slavné klubové noci Olympia v pražské Mecce po boku výborného dje Briana. Jeho pestře produkovaná house music si nacházela mezi klubery stále větší oblibu a proto následovala rezidentura ve známém baru K.U. Prague a následně hraní v nejznámějším podniku v Čechách, v klubu DUPLEX.Za sebou má i několik vystoupení v českých rádiích a mnoho mezinárodních návštěv. Třeba ve známých bratislavských klubech Unique a Medusa, chorvatském městě Makarska, nebo na Tuniském ostrovu Djerba.
V létě 2008 si dj O.JeyBee sbalil vinyly a vydal se na 3 měsíce do slunného Španělska, konkrétně do vyhlášeného klubového ráje s názvem Benidorm. Zde každou noc bavil turisty z celého světa, kterých se každodenně v klubu sešlo až na 500. Nyní se O.JeyBee věnuje především produkci v legendárním plzeňském klubu 21, kde se stará o programovou složku.